• prostoz autu

Niespodzianka w Dubaju

Zaktualizowano: 17 lut 2022

Piłka nożna

W środę 19 stycznia bieżącego roku Legia Warszawa pokonała rosyjski FK Krasnodar 2:1. Był to mecz towarzyski rozegrany w ramach organizowanego w Dubaju zimowego zgrupowania stołecznego zespołu. Jak donosi nasz dziennikarz, który miał przyjemność widzieć fragment meczu, gra Legionistów była dobra i może napawać optymizmem stołecznego zespołu w kontekście nadchodzącej rundy wiosennej. Co prawda po pierwszej połowie i bramce Wandersona prowadził Krasnodar, ale po przerwie Legioniści, za sprawą trafień Josue'go i Mateusza Wieteski, zdołali odrobić straty i wygrać spotkanie. Należy oczywiście wspomnieć o tym, że w 46 minucie gry w szeregach rosyjskiego zespołu doszło do wymiany prawie całego składu, co trochę umniejsza zasługi Warszawian, ale mimo to mistrzom Polski należą się brawa.